Apie mus

Apie mus
KAIP MES GAMINAME BALDUS

Baldų Mada

Baldų Mada – tai modernaus stiliaus ir dizaino nestandartiniai baldai. Mes nuolat atnaujiname ir plečiame medžiagų, skirtų baldams,  asortimentą. Mūsų specialistai visada pasiūlys ir suras sprendimą, kurio Jūs ieškosite savo interjerui. Baldų gamyba, padedant  mūsų kvalifikuotiems darbuotojams, padės Jums realizuoti savo planus įrengiant savo butą, kotedžą, biurą, namus.

Daugeliui nestandartinių baldų gamyba yra ne prabanga, o vienintelis būdas sukurti buto erdvę: labai siauras koridorius ar maža virtuvė sumažina standartinių baldų plotį, tačiau kompaktiškas dizainas leidžia neprarasti baldams savo pagrindinių funkcijų, o svarbiausia – leidžia atsirasti žymiai daugiau laisvos vietos.

NESTANDARTINIŲ BALDŲ GAMYBA

Baldų projektavimas | Individualus dizainas

Baldų Mada pagal individualų užsakymą pagamins baldus biurui arba nestandartinius baldus, suprojektuotus pagal individualų dizainą. 

Tikimės, kad Jūs pasinaudosite mūsų paslaugomis ir pagal Jūsų užsakymą pagaminta nestandartinių baldų produkcija Jus tikrai tenkins.

Baldų Mada gamina: virtuvės baldus, spintas, miegamojo baldus, vaikų baldus, svetainės baldus ir kitus baldus pagal Jūsų individualų užsakymą. Musu pagamintų baldų pavyzdžių nedidelę dalį galite peržiūrėti šioje svetainėje.

Mums visada bus malonu matyti Jus tarp mūsų klientų!

Apie mus

Konsultuojame nemokamai

Susisiekite ir mūsų specialistai nemokamai Jus pakonsultuos bei padės pasirinkti tinkamiausią sprendimą Jūsų namams

Apie mus