Virtuvės baldų gamyba pagal užsakymą

Virtuvės baldų gamyba

NESTANDARTINIAI VIRTUVĖS BALDAI

Virtuvės baldų gamyba

Šiais laikais virtuvės baldų pasirinkimas labai didelis. Tačiau, svarbu juos renkantis atkreipti dėmesį į virtuvės dydį ir išplanavimą, ir stengtis, kad virtuvės stilius derėtų prie visos gyvenamosios patalpos stiliaus.

Dar prieš keletą metų prabangiomis virtuvėmis buvo laikomos klasikiniu stiliumi įrengtos virtuvės, kuriose visi baldai buvo pagaminti iš masyvaus medžio, sukomplektuoti iš daugybės spintelių bei lentynėlių ir gausiai dekoruoti. Dabar už tuos pačius (dažnai ir didesnius) pinigus daugelis įsigyja modernaus stiliaus minimalistinių elementų ar techno stiliaus virtuvės baldus. Šioms virtuvės baldų mados kryptims būdingas funkcionalumas ir visiškas dekoratyvinių elementų atsisakymas. Prioritetu tampa ne baldų grožis, o patogumas jais naudotis.

Virtuvės baldų komplektai paprastai sudaromi iš atskirų elementų-modulių. Galima pasirinkti reikiamą kiekį įvairiausių modulių ir pačiam tapti savo virtuvės dizaineriu. Be to, galima pasinaudoti vienu iš paruoštų virtuvės komplektų variantu arba užsisakyti komplektą pagal individualų projektą.

Konsultuojame nemokamai

Susisiekite ir mūsų specialistai nemokamai Jus pakonsultuos bei padės pasirinkti tinkamiausią sprendimą Jūsų namams

Virtuvės baldų gamyba

NESTANDARTINIAI VIRTUVĖS BALDAI

Virtuvės baldų projektavimas

Planuojant virtuvę, svarbu atsižvelgti į jos formą bei dydį. Erdviose patalpose galimi įvairūs atskirų elementų formavimo variantai: salos, pusiasalio, U raidės formos, kampinė, dvipusė, linijinė, nefiksuota arba laisva.

„Sala“ virtuvėje tampa viryklė arba plautuvė ir darbui skirtas paviršius aplink ją. Pusiasaliu paprastai laikomas pietų ar baro stalas. Statant baldus palei sienas (U arba D raidžių formomis) patalpos centre ar atitinkamai priešingame kampe lieka vieta, kurioje galima pietauti.

U raidės tipo virtuvės išplanavimas , kaip ir įprasta, pats brangiausias, nes taip įrengiant virtuvę prireiks didelio baldų ar atskirų jų elementų kiekio, tarp kurių bus kampinės spintos, širmos ir kita.

Mažose patalpose paprastai tenka statyti visas virtuvės komplekto baldų dalis išilgai vienos sienos (vienpusis arba linijinis išplanavimas). Laisvas arba nefiksuotas baldų išdėstymas – nauja virtuvės apstatymo mados kryptis. Daugelis virtuvės baldų turi ratukus, todėl gali būti laisvai perstumiami iš vienos vietos į kitą. Šiuolaikinėje virtuvėje paprastai būna nors vienas mobilus elementas, pavyzdžiui, baro arba serviravimo stalelis.

Nedidelėse kvadrato formos virtuvėse virtuvės baldų elementai komponuojami abiejose patalpos pusėse išilgai visos sienos arba kampu. Kampinis virtuvės išplanavimas labiausiai paplitęs šiuolaikiniuose butuose ar namuose.

Virtuvės baldai komplektuojami ir  iš tradicinių spintelių ir lentynų, ir iš plačių, gilių horizontalių dėžių. Pastarosioms  sumontuojami išimami skiriamieji elementai, dėl kurių galima pačiam planuoti vidinį dėžės įrengimą. Įmontuoti geriausios kokybės ištraukiami mechanizmai leidžia pamatyti visa, kas sudėta net pačiose giliausiose, sunkiai prieinamose dėžės vietose. Nemenka pagalba tvarkantis šiuolaikinėse virtuvėse-aukštos virtuvės baldų kojytės, kurios palengvina valymą.

Įsigyjant virtuvės baldų komplektą svarbu numatyti, kaip skirtingos detalės derės tarpusavyje. Žinotina, kad viryklė ir plautuvė turėtų būti kiek toliau viena nuo kitos, atskirtos darbui skirtu paviršiumi.

Susisiekite Konsultacijai

Kilus klausimams dėl baldų gamybos, projektavimo ir pan. prašome užpildyti užklausą arba susisiekti telefonu, el. paštu.

luxury-interior-design-living-room-pool-villas-airy-bright-space-with-high-raised-ceiling-kitchen-area-with-dining-table(1)

KOKYBIŠKI VIRTUVĖS BALDAI

Nestandartinių virtuvės baldų gamyba

Virtuvės baldų gamyba – tai baldų kūrimo procesas virtuvei, kuris reiškia klientų poreikių įvertinima, norimą virtuvės kambario interjero planų išpildymą – virtuvės kambario baldų projektavimą, bei montavimą.

Virtuvės baldai – tai bet kokie kilnojamieji objektai virtuvėje, skirti įvairioms žmogaus veikloms, pavyzdžiui, sėdėjimui, valgymui ir laikymui virtuvės kambaryje.  Nestandartiniai virtuvės baldai yra gaminami individualiai pagal kliento poreikius. Nestandartiniai (individualiai) gaminami virtuvės baldai nuo paprastų virtuvės baldų skiriasi savo idėja, kokybe, originalumu, konstrukcija ir gamybos technologija. Baldų Mada gamina modernaus, klasikinio, retro, skandinaviško stiliaus virtuvės baldus, komplektus. Prisitaikome prie kiekvieno kliento poreikių (lūkesčių), finansinių galimybių, stiliaus reikalavimų.

modernaus dizaino virtuves baldai pagaminti klientui
virtuves baldai

Virtuvė – svarbiausia mūsų namų erdvė. Visuomet tai buvo namų centras, kur sukasi gyvenimas ir gimsta kasdienės emocijos, rūpestis ir dėmesys. Todėl, virtuvės baldai tampa esminiu sprendimu, kuris privalo būti patogus, bei savo dizainu įsilieti į bendrą namų interjero visumą.

Nors galimybė virtuvės baldus pasirinkti iš standartinių projektų yra, vis gi dažniausiai virtuvės baldų komplektai projektuojami individualiai. Atsižvelgiant į virtuvei skirtos erdvės ypatybės ir išplanavimą, parenkami ir ergonomiškai dėliojami visi elementai: spintelės, stalčiai, lentynos, buitinė technika.

Medžiagų, furnitūros ir stilistikos galimybių renkantis virtuvės baldus šiuo metu – begalė, o individualių baldų gamybos technologijos leidžia gamintojams prisitaikyti prie visų užsakovo lūkesčių, atrandant sprendimus, geriausiai išpildančius virtuvei skirtos erdvės funkcionalumą. Dažniausia gamybinė virtuvės baldų medžiaga – MDF plokštė. Ši žaliava yra ilgaamžė, leidžianti įgyvendinti įvairias baldų gamybos idėjas: MDF plokštę nesudėtinga frezuoti suteikiant įvairias formas virtuvės baldų spintelių fasadams

Konsultuojame nemokamai

Susisiekite ir mūsų specialistai nemokamai Jus pakonsultuos bei padės pasirinkti tinkamiausią sprendimą Jūsų namams

Virtuvės baldų gamyba

Dažniausiai užduodami klausimai

Dažniausiai užduodami klausimai apie virtuvės baldų gamybą, tinkamą jų pasirinkimą, tipus, kainą, klientams dažniausiai pasitaikančias problemas pateikiama žemiau.

Ką reikia įvertinti planuojant virtuvės baldų gamybą?

Kuriant naują virtuvės interjerą ar atnaujinant seną virtuvę, būtina įvertinti 2 pagrindinius rodiklius:

 • Gyvenamosios erdvės stilistinę vienovę (privaloma nuspręsti, kokio stiliaus baldai dominuos gyvenamojoje erdvėje). 
 • Suplanuoti kur ir kaip bus išdėstyti baldai bei kokias funkcines savybes jie turės.  

Nesvarbu, ar esate klasikinio ar modernių stiliaus baldų fanas – baldų gamybos profesionalai įgyvendina unikalias klientų idėjas.

Kokybė visada atsiperka. Įsigykite kokybiškus baldus, kuriuos pagaminsime pagal visus jūsų pageidavimus ir džiaukitės kokybe daug metų. Juk niekas nenori remonto daryti vos po kelių metų, dėl to reikia rinktis kokybiškus baldus, kurie suteiks namams prabangos jausmą.

Kodėl reikia atsakingai pasirinkti nestandartinius virtuvės baldus?

Tinkamai parinkus virtuvės baldus galima sukurti jaukią namų atmosferą.  Nestandartiniai, individualiai pagaminti baldai suteikia stilingumo ir funkcionalumo virtuvei, kuri yra svarbiausia vieta namuose.

Kokie yra virtuvės baldų tipai?

Pagrindiniai 4 virtuvės baldai yra:

 

 • virtuvinės spintelės
 • virtuvės vėžimėliai
 • virtuvinės salos
 • baro kėdės. 

Virtuvės baldai taip pat yra skirstomi į šiuos 4 tipus:

 • viršutinius virtuvės baldus
 • apatinius virtuvės baldus
 • virtuvine salą
 • virtuvę papildančius baldus.

Pagrindinės 5 virtuvės baldų formos yra:

 • U-formos
 • L-formos
 • G-formos
 • tiesios formos
 • koridoriaus formos baldai.

Nuo ko priklauso virtuvės baldų gamybos kaina?

Virtuvės baldų dizaino, medžiagiškumo ir funkcionalumo spendimai, lemia virtuvės baldų gamybos kainą. Susisiekite su mumis ir konsultacijos metu baldų gamybos kainas aptarsime individualiai pagal jūsų poreikius.

Nors ne taip seniai prabangūs virtuvės baldai buvo laikomi įrengti  klasikiniu stiliumi ir pagaminti iš masyvaus medžio, šiuo metu ir itin minimalistiškai atrodantis virtuvės baldų komplektas gali būti laikomas prabangiu. Aukščiausios kokybės medžiagų ir furnitūros derinio kaina gali prilygti medžio masyvo gaminiams, tačiau, yra daug lengviau pritaikomas ir atsparesnis aplinkos veiksniams.

Pagal užsakymą pagaminti virtuvės baldai suteikia galimybę  įgyvendinti inovatyviausias klientų dizaino idėjas. Nestandartinių baldų gamyba – geriausias variantas planuojant virtuvių interjero dizainą nepriklausomai nuo ar virtuvė bus maža, ar erdvi. Nors šis sprendimas yra brangesnis, tačiau nestandartiniai baldai yra aukštos kokybės ir užtikrina ilgalaikį patikimą veikimą.

Su kokiomis problemomis susiduria klientai užsisakant virtuvės baldų gamybos paslaugas?

Pagrindinė problema su kuria susiduria kleintai yra: sunku išsirinkti baldus virtuvei. Nestandartinių baldų gamybos specialistai nemokamai pakonsultuos ir padės pasirinkti tinkamą sprendimą jūsų namams.

 

Virtuvė apjungia visus namus, o baldai esantys joje skiriasi nuo kitų namų kambarių baldų. Norint pasiekti maksimalų komfortą virtuvėje reikia aukščiausios kokybės ir stiliaus baldų. 

 

Baldumada gamina virtuvės baldus pagal individualius klientų poreikius, leisdami įgyvendinti klientų svajonių namų viziją. Tinkamai parinkus virtuvės baldus iš esmės pakeisite namų išvaizdą. Mes galime pasiūlyti daugiau elegancijos ir komforto. Baldų gamybos specialistų praktika parodė, kad virtuvė yra viena iš dažniausiai lankomų ir naudojamų patalpų, nuolat veikiama temperatūros ir drėgmės pokyčių. Norint, kad baldai tarnautų kuo ilgiau, rinkitės kokybiškas medžiagas ir patikimus dizaino sprendimus. Kilus klausimams dėl individualių baldų pasirinkimo galite kreipkitės į Baldumada kontaktais nurodytais šiame puslapyje.

Ar galima užsisakyti visą virtuvės komplektą?

Žinoma! Susisiekite su mumis +37060530390 ir atsakysime visus Jūsų klausimus dėl virtuvinio komplekto užsakymo.

Kokie yra dažniausiai klausimai susiję su virtuvės baldais?

Dažniausi klausimai susiję su virtuvės baldų gamyba skiriasi priklausomai nuo kiekvieno kliento poreikių. Kiekvienas žmogus yra skirtingas, dėl to natūralu, kad ir skoniai skiriasi. Vieni renkasi klasikinius baldus virtuvei, kitiems patinka klasika, dėl to ir reikalinga virtuvės baldų gamyba. Kokius klausimus dažniausiai užduoda klientai? Gal jie jums padės apsispręsti, ar norite naujų virtuvės baldų?

Kokius virtuvės baldus galima pasigaminti pagal užsakymą?

Virtuvinius komplektus, į kuriuos įeina: spintelės, stalai, virtuvinės salos ir kt.

Kokio stiliaus virtuvės baldus rinktis?

Norint išsirinkti baldų stilių reikia pagalvoti, koks stilius jums labiausiai patinka. Ieškote šiuolaikiškų baldų ar grįžtate prie nesenstančios klasikos? Taip pat įvertinkite ypač plačią spalvų gamą. Virtuvės interjeras reikalauja ypatingo dėmesio ir kryptingų dizaino sprendimų. Mažoms virtuvėms naudokite ryškius atspalvius, kad vizualiai padidintumėte namų erdvę. Didesnėms patalpoms naudokite tamsesnius, prabangesnius virtuvės baldus. Mes neapsiribojame vien dizaino sprendimais, galime pateikti ir ekonomiškus bei išskirtinius virtuvės baldų modelius. Susisiekite ir mes jums patarsime!

Ar individualiai gaminami baldai yra kokybiški?

Individualiai gaminami baldai yra kokybiški jeigu pasirinksite patikimas medžiagas ir ilgametę patirtį turinčius baldų gamybos profesionalus. Prieš investuojant pinigus į baldų gamyba rekomenduojame susisiekti nemokamai konsultacijai. Norėdami džiaugtis savo baldais daugelį metų, sutelkite dėmesį į jų kokybę.

Kokybės pasirinkimas užsakant baldų gamybą visada atsiperka, ypač jei kalbame apie virtuvės baldus. Virtuvės baldų susidėvėjimui turi įtakos virtuvėje gaminamas maistas, nuolat karščio poveikis, apipilimai skysčiais, maistu, dėl to reikia rinktis kokybiškus, pagamintus specialiai jums ir jūsų namams.

Praktika rodo, jog nekokybiškai pagaminti baldai gali praranda savo išvaizdą, nusilupa ir pradeda girgždėti. Po kelerių metų nekokybiškas stalas pataps netinkamos formos, spintos ir stalčiai vos galės užsidaryt. Ir, priešingai, jei investuosite į kokybiškus produktus – garantuojamas ilgalaikis veikimas,naudojimas ir ilgaamžiški baldai.

Ar virtuvinės spintelės svarbu?

Taip! Suteikdamos didžiausią vizualinį poveikį virtuvėje, spintelės turi būti funkcionalios, atsižvelgiant į saugojimo vietą ir prieinamumą, taip pat patvarios ir atsparios aplinkos poveikiui. Virtuvės spintelės būna 3 pagrindinių tipų – pagal užsakymą pagamintos spintelės, pusiau pagal užsakymą pagamintos spintelės ir gamybinės spintos, gaminamos gamyklose ir parduodamos iš anksto nustatyto stiliaus. 

Priklausomai nuo jūsų namų biudžeto, taip pat turite užtikrinti, kad jūsų spintos tarnaus ilgą laiką. Pigesnės gamybos spinteles gali tekti pakeisti po poros metų, pagal užsakymą pagamintos virtuvės baldai gali tarnauti iki 20 ir daugiau metų. Be funkcinių aspektų, jūs taip pat norite įsitikinti, kad jūsų naujosios virtuvės estetika atitinka jūsų asmeninius pageidavimus ir stilių, ir nors iš pradžių pusiau individualiai pagamintos arba gamybos spintos gali atrodyti pigesnis pasirinkimas, įsitikinkite, kad virtuvės spintelės pasirinkta puikiai dera su jūsų esama virtuvės erdve. Virtuvės spinteles geriausia rinktis pagamintas individualiai.

Ar reikalinga virtuvės sala?

Taip, jei savo virtuvėje norite daugiau vietos daiktams ar stalviršiui. Jeigu jūsų virtuvės erdvė yra pakankamai didelė, papuošus ją gražiai rankų darbo tradicine ar modernia virtuvės sala, galite patenkinti funkcinius ir estetinius poreikius. Dauguma tradicinių virtuvės salų yra pagamintos iš medienos blokelių. 

Kaip išsirinkti tinkančias kėdes ir stalus virtuvei?

Išsirinkti tinkančias kėdes ir stalus virtuvei galite išsiaiškinę savo individualius poreikius ir baldų gamybos specialistų siūlomas paslaugas. Individuali informacija atitinkanti kiekvieno kliento lūkesčius pateikiama susisiekus: Kontaktai – Baldų Mada.

Virtuvėms su ilgais arba giliais virtuvės stalviršiais arba integruotais virtuvės ar darbo stalais, baro kėdės gaminamos iš įvairių rūšių medienos ir metalo, dažniausiai kietmedžio, pavyzdžiui, palisandrai, raudonmedis ir akacija. Jos dažnai komplektuojamos su pagalvėlėmis, pagamintomis iš odos, zomšos arba lengvai valomos medžiagos, aukštos kokybės odos ir plastiko derinių. 

Elegantiški ir stulbinančiai meniški virtuvės stalai vidutines ir didesnes virtuves paverčia namų šedevru. Švediški stalai su granitinėmis detalėmis yra puikus pasirinkimas. Natūralaus medžio virtuvės bufetai taip pat suteikia papildomos vietos, nepakenkiant jūsų virtuvės stiliui. Informacija paskutinį kartą atnaujinta 2024-03-01.

 

Kokios yra nestandartinių virtuvės baldų tendencijos 2024?

Baldų gamybos specialistai pastebi 2 tendencijas: 

 1. Ekologiškų ir tvarių virtuvės baldų ir įrangos paklausa.
 2. Populiarėjanti išmanioji virtuvės technika ir šviestuvai, kuriuos galima valdyti išmaniųjų telefonų programėlėmis ar balso asistentais.

Klientai vis labiau suvokia savo pirkimo sprendimų poveikį aplinkai ir ieško gaminių, pagamintų iš tvarių medžiagų, išskiriančių mažesnį anglies pėdsaką. 

Virtuvės baldų ir įrangos rinka yra glaudžiai susijusi su statybos ir renovacijos pramone, nes dauguma namų savininkų atnaujina savo virtuves vykdydami didesnį namų tobulinimo projektą. Virtuvės baldų ir įrangos rinka nuolat auga, tai lemia didėjanti urbanizacija, didėjančios disponuojamos pajamos ir besikeičiantis gyvenimo būdas.  Informacija paskutinį kartą atnaujinta 2024-03-10.

Apie interjerą