Nestandartinių vonios baldų gamyba

Vonios baldai

VONIOS BALDŲ GAMYBA PAGAL UŽSAKYMĄ

Vonios baldai

Gaminame ir projektuojame nestandartinius vonios baldus.

Suprantame, kad kiekvienas klientas turi skirtingą skonį ir poreikius, todėl galime suprojektuoti bei pagaminti įvairaus stiliaus baldus. Parengsime projektą ir pagaminsime Jūsų svajonių vonios baldus. Taip pat, suteiksime ir montavimo paslaugas. Todėl, visus vonios baldų rūpesčius galite palikti mums.

Konsultuojame nemokamai

Susisiekite ir mūsų specialistai nemokamai Jus pakonsultuos bei padės pasirinkti tinkamiausią sprendimą Jūsų namams

Vonios baldai

Individualių, nestandartinių vonios kambario baldų gamyba – tai procesas, apimantis kliento poreikių įvertinimą, norimą vonios kambario interjero planų išpildymą, vonios kambario baldų projektavimą, bei montavimą.

Sanus Per Aqua – sveikata per vandenį – daugumai žinomas terminas, kurį išgirdę įsivaizduojame atsipalaidavimo ir komforto pasaulį. Namų SPA arba vonios kambarys – viena iš svarbiausių mūsų namų vietų. Čia mes randame privatumą, ilsimės, skubame, atsipalaiduojame ir praleidžiame didelę dalį savo laiko.

Vonios kambario apdaila, įrengimas, santechnikos taškų ergonomiškas išplanavimas, kokybiški įrenginiai, bei vonios baldai, keičia mūsų kasdienybę. Vonios kambario kokybė mūsų namuose, tiesiogiai siejasi su mūsų gyvenimo kokybe, o tvarūs sprendimai taupo mūsų laiką, ir padeda gyventi efektyviau.

Neretai, imantis vonios kambario remonto ar įrenginėjant naują būstą, vonios kambario baldų pasirinkimas tampa dilema. Investuoti ar taupyti? Standartiniai masinio vartojimo gaminiai ar nestandartiniai vonios baldai užsakymą?  Pateikiame dažniausiai užduodamus klausimus žemiau, kurie padės jums išsiaiškintus jūsų poreikius. Kilus klausimams – susisiekite nemokamai konsultacijai!

Kokia yra vonios kambario baldų pagal užsakymą kaina?

Galutinę vonios baldų, gaminamų pagal užsakymą, kainą ir terminą lemia medžiagiškumas, pasirinkta furnitūra, sunaudojamų medžiagų kiekis, dekoratyvumas ir bendra projekto apimtis.

Kiekvienas iš šių elementų lemią galutinę baldų komplekto samatą, kurią tiksliai įvardinti iš anksto, neįsigilinus į užsakovo lūkesčius nėra įmanoma.

Vonios kambario baldai pagaminti pagal užsakymą nebūtinai prašo didesnių investicijų, nei masinės gamybos vonios baldai, tačiau žymiai geriau atliepia užsakovo lūkesčius patogumui, funkcionalumui ir  kuria vientisą interjerą.

Kokia yra brangiausia vonios kambario dalis?

Brangiausios vonios kambario įrengimo dalys yra sienų/grindų apdaila ir kokybiška vonios kambario įranga. Pasirinkti sprendimai svarbūs ne tik vientiso vonios kambario interjero kūrimui, bet taip pat bendram naudojimosi patogumui, higienos užtikrinimui ir ilgaamžiškumui.

 

Iš ko gaminami vonios kambario baldai?

Vonios kambario baldai gaminami iš medžio – pasirinktas medienos tipas įtakoja visus anksčiau apžvelgtus užsakovo lūkesčius vonios baldų funkcionalumui, taip pat ir bendrą vonios kambario baldų tarnavimo ilgaamžiškumą.

 

Vonios baldų gamyboje naudojamos medžiagos

MDP plokštė – medienos drožlių plokštė, yra ekonomiškiausias pasirinkimas, bendrai visų, ne tik vonios kambario, nestandartinių baldų gamyboje. Tai lemia ribotas panaudojimo galimybes, bei kompromisą kokybės atžvilgiu. Ši plokštė, tarnaudama netinkamoje aplinkoje yra linkusi pūstis, “atmesti” dekoratyvinį laminatą, išskirtiniais atvejais net gi kaupti pelėsį. Tačiau tinkamai įvertinus baldų išdėstymą ir drėgmės lygį vonios kambaryje, ši medžiaga gali tarnauti ir ilgus metus.

MDF plokštė – tai vidutinio tankio medienos plaušų plokštė. Gaminama iš medžio pluošto ir rišančiųjų medžiagų, veikiant jas aukšta temperatūra ir aukštu slėgiu. Ši žaliava yra ypatingai tinkama nestandartinių vonios baldų gamybai, leidžianti įgyvendinti dekoratyvines vonios kambario baldų gamybos idėjas: MDF plokštę nesudėtinga frezuoti ir suteikti įvairias formas vonios kambario baldų spintelių fasadams.

Faneros plokštė – gaminama tarpusavyje suklijuojant medienos lukšto lakštus itin patvariais klijais. Gaminys yra tvirtas, atsparus deformacijoms ir lūžiams. Dėl šių priežasčių, nestandartinių vonios baldų gamyboje tai vienas geriausių pasirinkimų, galintis išpildyti net įmantriausias vonios interjero idėjas.  

MDP, MDF, Faneros gaminiai, naudojami nestandartinių vonios baldų gamybai, turi visą sąrašą papildomų rūšių ir funkcijų: drėgmei atsparūs, lankstūs , spalvoti, faneruoti natūralaus medžio luštu, laminuoti, frezuoti ir t.t. Todėl galimybės, norint sukurti tiek modernų, klasikinį ar išskirtinai kūrybišką vonios kambario interjerą,papildytų visų namų interjero vientisumą, yra begalinės.

Medžio masyvas – prabangiausia medžiaga nestandartinių baldų gamyboje, papildanti išskirtinius vonios interjero sprendimus. Tuo pačiu, tai ir pati jautriausia medžiaga, prašanti apgalvoti visas sąlygas, kuriomis, medžio masyvo vonios kambario baldai bus naudojami. Norint išlaikyti ilgaamžiškumą ir baldų prekinę išvaizdą,  medžio masyvo priešai  yra oro sąlygų pokyčiai (šaltis, karštis, drėgmė), tiesioginiai saulės spinduliai ir vanduo. Sudarant salgasišvengti kuo daugiau iš paminėtų kenksmingų veiksnių, bei baldą tinkamai prižiūrint – išskirtinis vonios kambario interjeras ir prabanga džiugins itin ilgai.

Iš ko pagamintos modernios vonios kambario spintelės?

Pagrindinė gamybinė medžiaga, naudojama vonios kambario spintelių gamyboje yra mediena. Dažniausiai naudojamos yra pagrindinės 4 medienos rūšys: MDP plokštės, MDF plokštės, fanera ir medžio masyvas. Kiekviena jų turi savas stiprybes, bei silpnąsias vietas, tokias kaip: kaina, patvarumas, dekoratyvumo galimybės, jautrumas aplinkos poveikiui ir t.t.

Kokios medžiagos naudojamos prabangiuose vonios kambariuose?

Prabangiuose vonios kambariuose naudojamos kokybiškiausios medžiagos: akmens masės gaminiai, aukščiausios kokybės mediena, kokybiškos vonios spintelių fasadų dekoro medžiagos: priemium klasės fasadų laminatas ar natūralaus medžio lukštas. Dėl išskirtinio ilgaamžiškumo ir kokybės, marmuras, kalkakmenis ir travertinas yra labai populiarūs pasirinkimai prabangiuose vonios kambariuose. Siekiant, kad apdaila būtų vientisa, grindims ir sienoms dažnai naudojama ta pati medžiaga, pavyzdžiui marmuras.

Kokia yra geriausia medžiaga vonios kambario aksesuarams gaminti?

Vonios kambario aksesuarų gamybai labiausiai tinkamos medžiagos yra nerūdyjantis plienas, plastikas, keramika, akmuo, marmuras ir mediena. Kiekviena medžiaga pritaikoma pagal kliento biudžetą. Vonios kambario aksesuarai papildo vonios kambario baldų funkcionalumą ir kuriamą vonios kambario interjerą.

Tinkamai suderinus ir pasirinkus vonios kambario įrengimo medžiagas, nestandartinių vonios baldų naudojimo sąlygas, kliento biudžetą atitinkantį medžiagiškumą, bei individualius poreikius atliepiantį funkcionalumą, pagal užsakymą pagaminti vonios baldai taps nejuntama, tačiau gyvenimo kokybę keičiančia namų dalimi. Susisiekite su mumis nemokamai konsultacijai!