DUK

Dažniausiai užduodami klausimai

Žemiau pateikiame atsakymus į dažniausiai Jūsų užduodamus klausimus

Kodėl verta rinktis nestandartinių baldų gamybą?

Individualiai gaminami baldai  stipriai keičia kasdienybę: atliepiami konkretūs poreikiai funkcionalumui, kuriamas vientisas interjeras. Baldai projektuojami naudingiausiai išnaudojant paskirtą erdvę – nelieka nereikialingų tarpų, kuriuose galėtų kauptis dulkės ir kiti nešvarumai.  Taip pat – individualiai gaminant ir projektuojant baldus, parenkamos tinkamiausios gamybinės medžiagos, užtikrinančios ilgesnį naudojimo laiką

Kokia nestandartinių baldų gamybos kaina?

Kiekvienas nestandartinių baldų projekto kaina yra individuali. Gamybinių sprendimų galimybės labai plačios, o naudojamų medžiagų kainų lygiai gali būti įvairūs. Galutinę individualiai gaminamų baldų kainą lemia projekto apimtis, pagal poreikius pritaikytas medžiagiškumas, furnitūra ir dekoratyviniai sprendimai. Galutinė kaina matoma tik pilnai suprojektavus baldus ir įvertinus užsakovo poreikius

Kokius baldus gamina Baldų Mada?

Baldų Mada pagal individualius užsakymus projektuoja, gamina ir montuoja baldus kiekvienai erdvei: tiek privatiems namams (virtuvės, svetainės, vonios kambario, prieškambario, miegamojo, drabužinės),  tiek komercinėms erdvėms (biurams, kavinėms, parduotuvėms).

Kokios medžiagos naudojamos nestandartininiams baldams gaminti?

Nestandartinių baldų gamyboje naudojamos įvairios medžio plokštės (MDF, MDP, fanera), baldų furnitūra, HPL laminatai, stiklas. Gamyboje naudojame  gamyboje naudojama šiuolaikiška moderni įranga bei kokybiškos, aukščiausius standartus atitinkančios medžiagos.

Kiek laiko užtrunka nestandartinių baldų gamyba?

Kiekvienas projektas yra individualus, todėl gamybos terminas kiekvienam projektui yra skirtingas. Didelę įtaką jam daro medžiagų tiekimo terminai, kurie taip pat gali būti labai skirtingai, priklausomai nuo gamintojo ir medžiagos įpatumų. Standartinių medžiagų, furnitūros ir dekoro elementų laukti ilgai nereikės ir gamyba tuks trumpiau (4 – 8 savaitės), tačiau įmantresni laminatai ir furnitūra užsakomi idividualiai, todėl gamybos terminas yra ilgesnis.

Kokiuose miestuose Baldų Mada teikia savo paslaugas?

Mus aplakyti ir nemokamą konsultaciją gauti galite Vilniuje, Savanorių pr. 1, Vilnius (PC Helios City, 2 aukštas), tačiau dirbame ir montuojame baldus visoje Lietuvoje.

Gaukite pasiūlymą

Užpildykite kontaktinę formą, susisieksime su Jumis bei pateiksime individualų pasiūlymą atitinkantį Jūsų poreikius

DUK