Svetainės baldai

Svetainės baldai

SVETAINĖS BALDŲ GAMYBA

Svetainės baldai

Svetainė – tai vieta, kur ilsimasi ar priimami svečiai. Kaip tik dėl to šio kambario stiliui didelės įtakos turi kiekvieno žmogaus noras padaryti gerą įspūdį apsilankantiems draugams, giminaičiams ar pažįstamiems. Svetainės baldai turi būti ne tik patogūs, bet ir gražūs. Tai, žinoma, labai didelis reikalavimas, todėl, prieš įrengiant svetainę, dera viską kruopščiai apgalvoti. Reikia peržiūrėti, kas iš baldų yra, ir nuspręsti, ką dar būtų galima įsigyti.

Apgalvojus mintyse keletą svetainės apstatymo variantų bus lengviau apsispręsti, koks variantas pats tinkamiausias, bei patikrinti, kas iš jau turimų baldų derės prie pasirinkto varianto, o ką dar reikės įsigyti.  Rekomenduojame būti praktiškiems.

Konsultuojame nemokamai

Susisiekite ir mūsų specialistai nemokamai Jus pakonsultuos bei padės pasirinkti tinkamiausią sprendimą Jūsų namams

Svetainės baldai
SVETAINĖS BALDŲ GAMYBA

Svetainės baldai ir sekcijos

Baldų išdėstymas svetainėje gali pakoreguoti ar net visiškai pakeisti svetainės interjerą. Perstatant baldus galima sukurti labai erdvios ar atvirkščiai- nedidelės svetainės įspūdį. Patogumas, komfortas ir saugumas-dalykai, kurių nedera pamiršti planuojant svetainės interjerą, ypač jei šeimoje yra vaikų. Tuomet svetainėje baldus rekomenduojama statyti toliau nuo sienų ir tarp atskirų baldų dalių palikti tarpus, kad vaikai galėtų lengvai pro juos praeiti.

Svetainės išvaizdą ir atmosferą gali pakeisti ir spalvos. Šilti tonai arba tamsios spalvos artina ir vizualiai mažina kambarį. Šalti tonai arba šviesios spalvos atvirkščiai- tolina ir didina kambario erdvę. Norint pakeisti svetainės proporcijas, galima naudoti kontrastingus atspalvius arba skirtingus spalvų tonus. Apšvietimas taip pat turi didelės įtakos kambario išvaizdai. Šviesi saulėta patalpa atrodo erdvesnė nei tokia, į kurią nepatenka tiesioginių saulės spindulių.

Svetainės baldai