Biuro baldai

Biuro baldai

BIURO BALDŲ GAMYBA

Biuro baldai

Ne paslaptis, kad kiekvienos sėkmingos veiklos pagrindas- racionalus darbo organizavimas. Kaip tik darbo vietoje susiduria vadovo ir dirbančiųjų interesai, ir viso kolektyvo darbo rezultatas priklauso nuo atskiro darbuotojo atlikto darbo. Labai svarbu, kaip atrodo kabinetas ir kokią nuotaiką jis sukelia.

Svarbu išlaikyti pusiausvyrą tarp jaukumo ir praktiškumo. Kompanijos ar įstaigos vadovo kabinetas- specifinė patalpa, kurioje priimami atsakingi sprendimai. Jis  turi būti įrengtas apgalvojus visas smulkmenas, kad kaip tik šiame kabinete būtų maksimalus komfortas ir kad kaip tik šio kabineto interjeras taptų firmos veidu siekiant kompanijai įsitvirtinti tarp partnerių ir konkurentų. Iš stilių, vyraujančių vadovų kabinetuose, išsiskiria ir yra dažniausiai pastebimas techno stilius. Tai klasikinio ir šiuolaikiško stilių mišinys, sudarantis sąlygas maksimaliai išnaudoti naujausius mokslo bei technikos pasiekimus. Baldai vadovo kabinete skiriasi iš visų kitų biuro baldų savo dizainu, dydžiu, techniniais sprendimais bei medžiagomis, iš kurių jie pagaminti. Biuro baldai, skirti vadovo  kabinetui, gaminami tik iš pačių brangiausių, aukščiausios kokybės medžiagų. 

Konsultuojame nemokamai

Susisiekite ir mūsų specialistai nemokamai Jus pakonsultuos bei padės pasirinkti tinkamiausią sprendimą Jūsų namams

Biuro baldai
ŠIUOLAIKINIAI BIURO BALDAI

Biuro baldai

Šiuolaikiniai biuro baldai yra skirtingi kokybės ir kainos atžvilgiu. Biuro baldai paprastai komplektuojami iš lengvų modulinių konstrukcijų, kurios prireikus gali keisti savo vietą bei patalpos erdvę. Dėl tokios biuro baldų struktūros galima geriau išdėlioti visą orgtechniką bei dokumentus ir optimaliai išnaudoti nestandartinės formos patalpą.
 
Iš baldų konstravimo instrukcijos žinoma, kad rašomojo stalo stalviršio aukštis turi būti 750mm., kėdės sėdimosios dalies- 450mm., poilsio kėdės-350mm. …Nežiūrint į besikeičiančius meninius baldų mados stilius bei kryptis, šiems stiliams būdingas formas, detales, medžiagas ir konstrukcijas, matmenys, atitinkantys fizinius žmogaus duomenis, lieka praktiškai nepakitę.  Naujovėmis galima laikyti tik papildomus biuro baldų patobulinimus: galimybę reguliuoti kėdės aukštį, nugaros atramos padėtį, kėdės galimybę suktis ratu ar riedėti.     Tikslus ir daugelio galimų kabineto ar biuro įrengimo variantų numatymas sudaro galimybę maksimaliai praplėsti darbui skirtą erdvę. Svarbu tik tiksliai suskaičiuoti visus darbuotojus. Norint, kad jiems būtų įrengtos patogios darbo vietos, reikia labai tiksliai išplanuoti kiekvieną darbui skirtos patalpos metrą. Judėjimas biure ar įmonėje turi būti lengvas ir be kliūčių.

Baldai personalui- labai paprastas ir kartu labai sudėtingas uždavinys. Juk norėtumėte, kad jūsų įstaiga ar kompanija aktyviai ir sėkmingai dirbtų, vystytųsi, kad reikalai būtų sprendžiami greitai ir kūrybiškai,  kolektyvo tarpusavio santykiai būtų paprasti bei draugiški, o bendros ir asmeninės problemos sprendžiamos tik teigiamai? Tuomet reikia sukurti biurą iš didžiosios raidės ir šios svajonės taps tikrove. Baldai personalui sudaro didžiąją dalį visų gaminamų biuro baldų, nes biuras- tai visų pirmajame dirbantys žmonės, personalas, kurie kaip tik ir sudaro kiekvienos kompanijos pagrindą.

Biuro ar įstaigos interjeras, kai numatyti ir apgalvoti visi niuansai, akivaizdžiai palengvina gyvenimą. Todėl pirmumo teisę turi baldai, kurie atitinka visus ergonomikos reikalavimus, yra pagaminti iš ekologiškų medžiagų bei pritaikyti prie visų šiuolaikinio gyvenimo sąlygų.