Miegamojo baldai

Miegamojo baldai

MIEGAMOJO BALDŲ GAMYBA

Miegamojo baldai

Miegamasis retai kada būna skirtas tik miegui. Dažniausiai tai kambarys, kur naktį miegama, o dieną ilsimasi ar tiesiog būnama, kai norisi vienumos. Kaip ten bebūtų, tačiau tai kambarys, skirtas tenkinti asmeninius poreikius.

Mažo miegamojo kambario interjeras visiškai skiriasi nuo didelio, atskirą drabužinę turinčio miegamojo interjero. Tačiau abiem atvejais svarbiausią vaidmenį šiame kambaryje vaidina lova. Renkantis lovą iš didelio jų asortimento svarbiausia išsirinkti tą, kuri labiausiai atitinka kiekvieno žmogaus poreikius, nepamirštant atkreipti dėmesio į čiužinio kokybę, nes tik nuo jo priklauso žmogaus savijauta ir gera nuotaika. Svarbiausia- idealiai įrengti miegamąjį, nes kuo harmoningiau ir jaukiau bus įrengta ši patalpa, tuo ramiau ir tvirčiau jausis žmogus.

Konsultuojame nemokamai

Susisiekite ir mūsų specialistai nemokamai Jus pakonsultuos bei padės pasirinkti tinkamiausią sprendimą Jūsų namams

Miegamojo baldai
MIEGAMOJO BALDAI

Spintos, komodos, dėžės patalynei

Jei miegui skirtas kambarys yra pakankamai didelis, tai centrinė vieta jame paliekama lovai. Kiti baldai-spinta, komoda, dėžė patalynei, spintelės ir pufai,- išdėstomi pagal klasikinį modelį, žinoma, atsižvelgiant į kiekvieno individualų skonį. Dideliuose miegamuosiuose galima atskirti vietą poilsiui, kur stovėtų stalas ir krėslas. Planuojant kambarį, kuriame bus ne tik miegama, bet ir gyvenama, reikėtų numatyti patogų praėjimą bei galimybę laisvai atidarinėti duris bei kitus baldus. Spalvinis interjero sprendimas gali būti įvairus: miegamajame labiau nei bet kuriame kitame kambaryje spalvos priklauso tik nuo kiekvieno asmeninio skonio, norų bei fantazijos. Patartina vengti tik agresyviomis vadinamų spalvų.

Miegamojo baldai
Miegamojo baldai

MIEGAMOJO BALDŲ GAMYBA

Miegamojo baldai

Miegamojo baldai, tai viena svarbiausių kiekvieno miegamojo interjero dalių. Dažnai negalime pasirinkti, kiek natūralios dienos šviesos pateks į kambarį ar koks bus tikslus miegamojo dydis ir išplanavimas, tačiau galime kambariui pritaikyti tokius baldus, kurie suteiks daugiau jaukumo bei efektyviai išnaudos kambario erdvę.

Dažniausiai miegamojo baldus apima lova, pagrindinė spinta ir naktinis staliukas, bet priklausomai nuo poreikių ir kambario dydžio, miegamajame gali būti ir įvairios mažesnės spintelės, komodos, lentynos, rašomasis stalas ir kėdės ar foteliai.

MIEGAMOJO BALDAI

Kodėl svarbu išsirinkti tinkamus miegamojo baldus?

Gerai parinkti miegamojo baldai užtikrins kokybišką miegą, atliks praktines funkcijas, sukurs estetikos ir stiliaus pojūtį bei efektyviai išnaudos erdvę.

Tinkamai pasirinkti baldai užtikrins tvarkos ir estetikos pojūtį. Drabužius ir kitus, nuolat nenaudojamus daiktus, paslėpsite už spintos durų, dekoracijas ir gėles galėsite „patupdyti“ ant lentynų, o pritaikius optimalius lovos, rašomojo stalo ar komodų dydžius kambaryje bus pakankamai vietos laisvai judėti ir patogiai jaustis. Stilių miegamajame nulems ir pasirinktos baldų spalvos – vientiso dizaino ir spalvinės gamos baldai atrodys elegantiškiau ir patraukliau. Svarbu nepamiršti ir tokių detalių kaip lovos rėmas ar kojelės, nes tai taip pat daro įtaką kambario užpildymui.

Miegamojo baldai
Miegamojo baldai

MIEGAMOJO BALDŲ GAMYBA

Iš ko gaminami individualūs miegamojo baldai?

Miegamojo baldų gamybai įprastai naudojamos tos pačios medžiagos, kaip ir kitų nestandartinių baldų gamybai – medžio plokštė (MDF, MDP), įvairūs laminatai, veidrodžiai, stiklas. Rankenoms ar kitoms stiliaus detalėms naudojamos metalo, plastiko, keramikos ar kitų medžiagų detalės, priklausomai nuo asmeninių kliento poreikių. Individualių baldų gamybai gali būti naudojamos ir aplinkai tvaresnės medžiagos.

Kodėl verta gaminti miegamojo baldus pagal individualų užsakymą?

Individualiai pagaminti baldai bus tiksliai pritaikyti jūsų miegamojo erdvei, poreikiams, dizaino bei medžiagų norams, o be to, bus patvaresni.

Miegamojo kambariui esant mažam arba nestandartinio dydžio būna sunku pritaikyti baldus, todėl individualus baldų gaminimas leis pasirinkti patogius sprendimus. Mažesni baldai, spintos stumdomomis durimis ar su daugiau nei įprasta lentynų, kampinis rašomasis stalas ar spinta efektyviau išnaudos erdvę. Individualus baldų dydis renkamasis ir dėl specialių poreikių – norint žemesnės lovos, į kurią patogiau įlipti / išlipti, spintos, kurioje lengviau pasiekti daiktus arba išmanių baldų sprendimų, sukuriančių dar didesnį komforto lygį. Nestandartiniai baldai paklausūs ir vaikų miegamuosiuose, renkantis mažesnių dydžių ir saugesnius vaikams baldus. Taip pat, kai viename kambaryje gyvena du ar daugiau vaikų ir siekiama kaip įmanoma efektyviau užpildyti erdvę.

Visgi, individualios gamybos baldus klientai renkasi ne tik dėl funkcinių galimybių, bet ir dėl patrauklesnio dizaino. Plačiai prieinama baldų paklausa ne visada tenkina poreikius, o gaminant baldus individualiai galite išsirinkti svajonių formas, spalvas, medžiagas, audinius ir pritaikyti baldą išskirtinai jūsų miegamajam. Šiais laikais baldų dizaino tendencijos vyrauja ne tik jų apipavidalinime, bet ir medžiagose – ieškoma tvaresnių aplinkai sprendimų.

Ypatingai svarbus aspektas yra ir baldų ilgaamžiškumas – individualios gamybos baldai bus pagaminti iš patikrintų, kokybiškų ir patvarių medžiagų bei detalių. Vienetiniam miegamojo baldui bus skiriamas kruopštus dėmesys gaminant, o dizainas, pritaikytas konkrečiai jūsų miegamajam garantuos, kad baldas nesibraižytų jį stumdant, atidarinėjant ar kitaip naudojant.